+ Cevap Ver
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Çevrimiçi Yaş Hesaplayıcıyla Yazılım Sorunlarını Giderme

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Çevrimiçi Yaş Hesaplayıcıyla Yazılım Sorunlarını Giderme

Web sitem için çevrimiçi yaş hesaplama yazılımı kullanıyorum ancak son zamanlarda birkaç sorunla karşılaştım. Yazılım ya sık sık çöküyor ya da yaş hesaplanırken donuyor. Yeniden yüklemeyi ve sistemimin tüm gereksinimleri karşıladığından emin olmayı denedim, ancak sorunlar devam ediyor.

Çevrimiçi yaş hesaplama yazılımıyla benzer sorunlar yaşayan başka biri var mı? Bu sorunları çözebilecek bilinen herhangi bir düzeltme veya güncelleme var mı? Alternatif olarak birisi daha güvenilir yaş hesaplama yazılımı önerebilir mi? Yardımlarınız için teşekkürler!

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0
    Bu sorunlarla uğraşmak sinir bozucu geliyor. Birçok kullanıcı, yazılım hataları veya uyumluluk sorunları nedeniyle çevrimiçi yaş hesaplayıcılarda benzer sorunlarla karşılaşmaktadır. Yazılım sağlayıcının güncellemelerini kontrol etmek veya güvenilirlikleriyle bilinen alternatif hesaplayıcıları değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0
    Bu sorunlarla uğraşmak sinir bozucu olabilir. Birçok kullanıcı, yazılım hataları veya uyumluluk sorunları nedeniyle çevrimiçi yaş hesaplayıcılarda benzer sorunlarla karşılaşmaktadır. Yazılım sağlayıcısından güncellemeleri kontrol etmeyi veya güvenilirlikleriyle bilinen alternatif hesaplayıcıları değerlendirmeyi düşünün.

+ Cevap Ver